Měsíční výzva pro vaší dokonalou hubenou postavu!


Chcete mít vysněnou krásnou postavu do plavek, ale nevíte, jak toho docílit jednoduše a dokopat se k tomu?
Překonejte sebe a svou vůli a vyzkoušejte měsíční posilovací výzvu neboli výzvy a posilte zvolené partie tak, že za měsíc se sama nepoznáte v zrcadle!

Jen měsíc a vaše vysněná postava je vaše

Léto už klepe na dveře, stejně jako plavková sezóna už začíná být vidět, a to spousty žen začíná děsit.
Ne každá žena se u vody totiž může blýsknout dokonalým „lavorem“ a stehny jako párky.
Tady máte něco, co vás udělá naprosto jinou osobu – čtětě dál – Na měsíc máte stanové cviky podle toho, jakou výzvu si vyberete a na kterou svou partii se zaměříte. Cviky se samozřejmě brutálněji stupňují.
Když ale vytrváte, již brzy uvidíte výsledky a to opravdu závratné.
Zároveň vás to také nakopne a dá elén do života a třeba ani potom nebudete chtít už nikdy přestat.


Vzhůru ke krásnému pozadí

Toužíte po svůdném pozadí, který si přímo říká o plácnutí? Zkuste měsíční challenge na zadeček, která se skládá z dřepů. V podstatě každý den děláte jenom dřepy – jejich počet se ale samozřejmě neustále zvyšuje a vy jste tak nucena makat na svém těle každý den víc a víc. Samozřejmostí jsou ale i odpočinky, které jsou nutné k tomu, aby se vaše svaly stihly zregenerovat. A potom jedete dál. Tak co? Chcete mít krásný zadeček do plavek? Vyzkoušejte challenge na zadeček a za měsíc ho můžete mít.

vyzvazadvyzvaruce

 

 

Bříško jako pekáč

Největším problémem je většinou bříško. Tedy konkrétně špíčky, které na něm nemají co dělat. Je jedno, jestli je vaše „pneumatika“ kolem pasu jak od kola, osobáku nebo traktoru, důležité je, že když ji tam nechcete, musíte za to bojovat. Za krásným bříškem se vydejte s challengí na bříško, která kombinuje různé cviky na posílení břišních svalů. Najdete tady jak klasické sedy-lehy, tak například sedy-lehy na šikmé svaly či planking – neboli svoje tělo narovnáte jako prkno a musíte v této poloze nějakou dobu vydržet. S praktickým plánem si jednotlivé dny můžete škrtat, takže snadno uvidíte, jak se blížíte ke svému cíli, kterým je dokonalé bříško.

vyzvabricho

Ruce a dekolt k nakousnutí

Pozadu by neměly zůstat ani vaše paže nebo dokonce dekolt. Prsní svaly posílíte s měsíční výzvou na kliky. I zde se střídá cvičení se dny odpočinku, kdy si vaše svaly musí odpočinout. Počet kliků se s každým dnem navyšuje, takže je to pro vás vždy nová a nová výzva. Jen ale pomyslete na to, jak potom budou vypadat vaše ruce a prsa. Za to ta námaha stojí.

vyzvaruce


Dejte se do toho

Challenge jsou od toho, aby se přijímali. Tak neváhejte a pusťte se do některé z těchto výzev, abyste dosáhla toho, co jste vždycky chtěla. Krásného těla s perfektně vytvarovanými partiemi. Nezapomeňte ale, že vaše posilování vyjde vniveč, jestli nebudete dodržovat pitný režim. Samozřejmostí je také zdravé stravování. Souboj mezi vaší challengí a kýblem hranolků by totiž nebyl moc vyrovnaný.