Japonská metoda jak nejrychlejš spálíte tuk


Snad všichni dobře vědí že držení diet nic nevyřeší a že nejdůležitejší jsou zdravá, vyváženější jídla a pohyb.

Pokud se vám nedaří spálit tun ani tak, ani tak, zkuste japonskou metodu hubnutí, kterou si oblíbily ženy na celém světě. Její tajemství spočívá v dýchání.

Jak rychle spalovat tuky?

Každý den alespoň 2 minuty cvičení

Toto cvičení vás nebude stát hektolitry potu ani náročné vákony. Jeho základem je totiž dýchání, které vám vezme jen 10 minut z celého dne, ale už za 5é dnů můžete zhubout i 13 kilogramů.

Pokud nemáte ani těch 10 minut, postačí vám i dvě minuty, ale pokud chcete udělat pro sebe maximum, najdete si tři minuty.

Toto cvičení vymyslel známí Japonský lékař, takže je absolutně bezpečná.

Průběh cvičení

Jde v ní hlavně o precizní dýchání a stahování svalů. Základem je, že výdech trvá déle než nádech.
Při tomto cvičení trvá nádech tři sekundy a výdech sedm sekund, přičemž zaujmete určitou pozici.

Podle lékařů je vysvětlení, že při tomto cviku dochází k hubnutí. Tuk tvoří kyslík, rozdělíte je na uhlík a vodu, přičemž platí- čím více kyslíku, tím více spáleného tuku. Chcete- li spálit tuku co nejvíce a expresně zhubnout, tento cvik praktikujte každý den a to nejlépe ve stoje.

Jak cvičit

postup

Jednu nohu dejte dopředu a druhou dozadu. Pak se nadechujte po dobu tří sekund bez přestávky. Nezapomeňte mít zpevněný zadek a váhu přenést na zadní nohu. Během nádechu zvedejte ruce krouživím pohybem nad hlavou.
Následně nato intezivně vydechujte a spus%tte ruce, přičemž svaly máte mít pevně napjaté.

Podle odborníků tato metoda hubnutí posiuluje svaly a zrychluje metabolismus.
Pro správný efekt je třeba tento cvik opakovat každý den. Skvělé je, že nevyžaduje žádné specialní úsílí, žádné pomůcky a dá se dělat prakticky kdekoliv.

Video návod